در تاریخ 96/7/25 شرکت بام بنا از مجموعه شرکت های گروه بام به منظور ارتقا سطح دانش کارکنان از موضوع سلامتی، ایمنی و محیط زیست کارگاه آموزشی یک روزه ای را در محل پروژه بیمارستان نیکان غرب برگزار نمود. در این کارگاه یک روزه مهندس مرتضایی به بیان اصول اولیه HSE در کارگاه های ساختمانی پرداختند.

با توجه به توافق انجام شده بین هلدینگ بام سلامت و شرکت سوئدی Sweco که از بزرگ ترین شرکت های مشاوره مهندسی در اروپا می باشد و در زمینه های انرژی، ساخت، مدیریت پروژه، طراحی سازه و معماری فعالیت می کند، پروژه بیمارستان نیکان غرب اولین پروژه گروه توسعه مهندسی بام می باشد که این شرکت بازنگری طراحی آن را بر عهده دارد.

 در تاریخ دوازدهم و سیزدهم تیرماه سال 1396 اولین سمپوزیوم معماری پویا به همت شرکت ترمه رسانه با حضور فعالان صنعت ساخت و ساز و بزرگان این عرصه در کشور، در محل هتل المپیک .تهران با هدف ایجاد بستری مناسب برای معماری پویا برگزار شد 

در بیست و یکمین روز از آخرین ماه بهار سال 96 کارگاه آموزشی ای با موضوع نظام 5s برای مدیران گروه توسعه مهندسی بام برگزار گردید.

در تاریخ 96/2/28 مدیران ارشد گروه بام از پروژه هتل آراز در شهر نوشهر استان مازندران بازدید به عمل آوردند.

در تاریخ 96/2/22 همزمان با ولادت حضرت قائم (عج) و نیمه شعبان به منظور ارتقاء دانش پرسنل شرکت فنی و مهندسی بام سازه از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ بام، کارگاه آموزشی "کار تیمی" برگزار گردید.

در راستای اجرای سیاست های توسعه برند و ارتباطات گروه بام، صفحه رسمی اینستاگرام گروه بام با هدف ارتباط هر چه بیشتر با مخاطبان و ارائه اطلاعات به روز از فعالیت های این مجموعه راه اندازی شد.

 

 

مارسیال ایچنیک از بزرگترین معماران شهرسازی دنیا، دارای لقب OBE: Order of British Empire از امپراتوری انگلستان، از زمره متخصصین برتر شهرسازی و از مشاورین ارشد سازمان ملل و بانک جهانی در این حوزه است.

 

 در روز سه شنبه مورخ 24 اسفند ماه سال 1395 گردهمایی پایان سال گروه توسعه مهندسی بام با حضور مدیران و کلیه پرسنل گروه بام در محل لابی ساختمان دفتر مرکزی این مجموعه برگزار گردید.

این گردهمایی که با حضور دکتر مهدی کاوسی، دکتر سیروس تابش، مهندس فرزاد دلیری برگزار شد، با پخش آیاتی از قرآن کریم و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید. در ادامه کلیپی از پروژه های اجرا شده توسط گروه توسعه مهندسی بام به نمایش گذاشته شد.

 

دریافت نشان ویژه ابر پیمانکار تخصصی در صنعت ساختمان و انبوه سازی و نشان عالی نوآوری در طراحی، معماری و اجرا پروژه های ساختمانی توسط جناب آقای دکتر کاوسی مدیر عامل گروه توسعه مهندسی بام

صفحه1 از3