این شرکت به اتکاء گنجینه علمی و تجربی مدیران خود در زمینه های طراحی و اجرا، افتخار اجرای بی نظیرترین و زیباترین پروژه های ساختمان سازی لوکس و مدرن را در ایران دارد.

پروژه بی همتای بام جمشیدیه، بام البرز و بام سنتر 1 از پروژه های اجرا شده شرکت توسعه مهندسی بام شهر می باشند .

 

این شرکت با هدف احداث ساختمان هایی با کیفیتی فراتر از انتظار مشتریان در عرصه ساخت و ساز، افتخار اجرای پروژه هایی با کیفیت متفاوت و برتر را نسبت به بافت منطقه در پرونده خود دارد. پروژه های دربند 2 و سامان از این جمله پروژه ها می باشد.

 

 

شرکت سپید بام نیکان با هدف توسعه؛ ساخت و تجهیز، راه اندازی و مدیریت مراکز بهداشتی درمانی تأسیس شد.

گروه توسعه نوسازی خانه سبز در حقیقت با محوریت گروه شرکت های هدهد زنده رود و حمایت برندهای برتر بخش خصوصی شکل گرفته و اعضای گروه با هدف کارآفرینی در توليد مسكن ارزان قيمت شهري در بافتهاي فرسوده و ناپايدار، مشاركت مردم ، نگاهي محله محور و تكيه بر استانداردهاي روز مهندسي گرد يكديگر جمع شده اند.

شرکت فنی مهندسی بام سازه دانش با ساختار نظام مشاوره ای و مهندسی در حوزه های R&Dطراحی و اجرای سازه های اسکلت فولادی و بتنی و همچنین نما های ساختمان های لوکس و مدرن پا به عرصه امور عمرانی کشور نهاده است. این شرکت از سال 1390 به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه توسعه مهندسی بام و به عنوان تنها مجری انحصاری در اجرای اسکلت ها و نما های پروژه های لوکس به صورت تخصصی مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت مهندسین مشاور ویرا کنترل کوار با هدف ارائه خدمات تخصصی برنامه ریزی، کنترل و مدیریت در سطح پروژه، طرح، پورتفولیو و سازمان پا به عرصه گذاشت. به این منظور این شرکت با   بهره مندی از کادری مجرب و بر مبنای استاندارد های بین المللی ICB ، Prince ، PMBOK و با تفکر ایجاد سیستم مدیریت پـروژه هوشمـند و چابک ( Agile & Intelligence) خدمات خود را ارائه می دهد.

شرکت فنی و مهندسی بام انرژی در سال 1392 با ساختار نظام مشاوره ای و پیمانکاری در حوزه تخصصی طراحی، نظارت، تدارکات و اجرای تأسیسات الکتریکی و مکانیکی پا به عرصه گسترده امور زیربنایی و عمرانی کشور نهاده است. پروژه های در دست اجرای این شرکت شامل ساختمان پزشکان عرفان، بام راد، ساختمان اداری بام و پروژه 140 واحدی سامان می باشد.  

 

شرکت بام تک به عنوان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ بزرگ بام، با هدف افزایش نا محدود سطح کیفیت صنعت ساختمان در کشور، در حوزه واردات و انتقال تکنولوژی های نوین و پیشرفته بین المللی صنعت، تأسیس گردید.بام تک همچنین صادرات خدمات و محصولات مورد نظر به برخی از کشور های همسایه را در دستور کارخود دارد.

شرکت توسعه مهندسی AED به عنوان یکی از شرکت های وابسته به گروه بام در کشور اتریش تاسیس و ثبت شده است .این شرکت در حال حاضر بر روی پروژه اصلاح یک هتل و تغییر آن به یک ساختمان مسکونی لوکس در وین کار می کند.

 

آدرس شرکت: Argentinierstrasse 35/6 -1040 vienna-Austria 

تلفن :00436769636252  

فاکس : 004315457386

شرکت بام  سپید صدرا، به ساخت و عرضه ساختمان های مدرن برای جامعه پزشکی و ارتقاء سطح کیفی ساخت ساختمان های مسکونی جامعه پزشکی می پردازد.

از اهداف بلند مدت این شرکت به موارد زیر می توان اشاره داشت:

*گسترده شدن پروژه های مسکونی در سطح شهر تهران برای جامعه پزشکی

*ایجاد پروژه های مسکونی در دیگر شهرهای بزرگ کشور، همچون مشهد، شیراز، اصفهان و غیره برای جامعه پزشکی

*ایجاد پروژه های تفریحی یا گردشگری در سراسر کشور برای جامعه پزشکی

*ایجاد پروژه های مسکونی در خارج از کشور برای جامعه پزشکی